1

Temat: Jak najlepiej wykończyć wnętrza?

Hej Kochani! Jest taka sprawa, że jesteśmy właśnie w momencie wykańczania naszego domu. Raczej styl nowoczesny, choc też bez jakichś większych ekscesów jeśli chodzi o styl. Teraz jednak mamy zagwostkę, czy lepiej iść w motywy drewniane, czy też może w kamień, a może mieszanka jednego i drugiego?

2

Odp: Jak najlepiej wykończyć wnętrza?

Cześć! Według mnie drewno jest najfajniejszym rozwiązaniem, ale to też zależy jeszcze gdzie. O jakich elementach myśleliście, by zrobić je drewnianymi, czy kamiennymi?

3

Mowa tu przede wszystkim o parapetach, schodach (bo na razie betonem świecą), a też i blaty.

4

To według mnie najlepszym rozwiązaniem bezsprzecznie będzie drewno.

5

E tam gadasz, kamień jest równie piękny i dodaje naprawdę świetnego szlifu całości wykończenia wnętrza. Spójrz sobie na przykład na te trawertyny: http://ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/trawertyny/. Nie tylko są piękne, ale też i są bardzo wytrzymałe. Na schody i parapety są wprost idealne jak dla mnie.

6

A nie lepiej zastosować miks jednego i drugiego? Np. kamienne schody i drewniana poręcz do nich? To chyba najlepsze rozwiązanie. Zamykanie się na jednym surowcu wydaje mi się, że czyni wnętrze uboższym.

7

Też tak właśnie myślę, że to wszystko jakoś wymieszam. Np. kamienne parapety, ale drewniane blaty itd. A powiedz mi (piszę do koleżanki od trawertynów), bo tak właśnie kamień to mi się głównie z granitem kojarzy. Gdzie najlepiej kupić taki kamień, żeby nie wydać majątku a cieszyć się pięknym surowcem smile

8

No ta stona, którą ci podałam będzie najlepsza. W ogóle Grupa Ega ma świetny wybór różnych kamieni, marmury, granity, wspomniane trawertyny. Ceny według mnie są też bardzo korzystne dla zainteresowanych. Ja przynajmniej, jako architekt wnętrz, często korzystam z dostaw właśnie tej hurtowni i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

9

no jak architekt wnętrz, to nie ma co się sprzeczać i co wątpić w Twoje słowo wink Dzięki śliczne za porady. Trzymajcie się wszyscy ciepło!