Temat: Czy fotograf na ślubie jest jeszcze w modzie?

Niedługo mój najważniejszy dzień czyli ślub. No może nie wcale tak szybko, bo to dopiero za ponad rok, ale przygotowania mają się juz ku końcowi. Chciałam zapytać, czyna ślubach wykorzystuje się jeszcze fotografów, czy mże cały materiał powierza się kamerzyście. Pytam, bo warto iść z duchem czasu.

2

Odp: Czy fotograf na ślubie jest jeszcze w modzie?

Słuchaj, jaka ja jestem szcześliwa, że miałam fotografa na moim ślubie Stworzył mi taki materiał foto, że do dzisiaj jak oglądamy z moimi mężem to łza nam wię w oku kręci. Oczywiście, że cały czas fotograf na ślubie to pobowiązkowy punkt. Praktycznie kazda młoda para wynajmuje odpowiednią osobę.

3

Koleżanka zapomniała podkreślić odpowiednią osobę. Taki fotograf to musi być prawdziwy profesjonalista, żeby faktycznie sesja wyglądała zawodowo. W innym przypadku taką sesję to każdy samodzielnie może sobie zrobić z niewielką pomocą innych osób.

4

No to jest fakt, jeśli zdecyduję się na fotografa, to ma to być jedyna i wyjątkowa sesja, która pewnie się w życiu już nie powtórzy, podobnie jak ślub. Mam tutaj na myśli nie tylko wyjątkowe otoczenie plenerowe, ale także indywidualne podejście do klienta, który jest na zdjęciach.

5

Nie ma co ukrywać, że zdjęcia ślubne to podstawa jeśli chodzi i wspomnienia z tego pięknego okresu. Samam mam oczywiscie reportaż i nagranie video, ale do zdjęć wracam częściej , choćby dlatego, że ich przeglądanie nie zajmuje mi trzech godzin, tak jak płyta smile))

6

Jest co oglądać na tych zdjęciach. Chyba każdy kto stanął już na ślunym kobiercu z sentymentem odnosi się do tych materiałów. Ja miałem swoją sesję plenerową w Krakowie i była to wyjątkowa sesja w różnych miejscach. Polecam tego rodzaju zdjęcia z tego względu, że trudno doszukać się na nich podobieństwa.

7

Pomysł na to, żeby robić sobie fotografię ślubną w różnych miejsach jest oczywiście bezbłędny. Żałuję tylko jednego, że za czasów, jak ja się żeniłem, fotografia nie yła tak rozwinięta jak obecnie.