Temat: Jak poznać dobry skup aut?

Jak myślicie, jak rozpoznać dobry skup aut? Jakie powinien mieć cechy i na co zwracać uwagę?:) Nie znam się za bardzo w tym temacie, a powinnam się trochę zorientować… Przypuszczam, że tak jak wszędzie na rynku, można trafić na firmy uczciwe i na naciągaczy. Chętnie dowiem się jak omijać tych drugich i jak rozpoznać wszystkie złe sygnały ostrzegawcze. Da się w ogóle to zrobić?? Czy samo czytanie opinii coś może dać?

2

Odp: Jak poznać dobry skup aut?

Da się rozpoznać, ale to też pewnie zależy od regionu i własnych doświadczeń.;) dla mnie ważne sygnały alarmowe to ignorowanie potrzeb klienta i ponaglanie go. Jeśli mówisz czego chcesz, ale pracownicy dalej mówią swoje i chcą na siłę wcisnąć ci swoją ofertę, nie będzie z tego nic dobrego. Najlepiej od razu podziękować i odejść.

3

Ja zawsze najpierw przeglądam Internet i strony mają dla mnie spore znaczenie. Jak są rozbudowane i widać, że właściciele się starają i siedzą w branży, szybciej się zainteresuję. Na przykład oni superautomarket.pl mają dobrze zrobioną stronę. Ważna jest wiedza i profesjonalizm. Skupując auta trzeba się na nich znać. Po prostu.

4

Popieram opinie wyżej. Zwróć uwagę na podejście do klienta i wiedzę. Ja się trochę znam na samochodach i od razu widzę, że ktoś kręci.;) z drugiej strony nawet jak ktoś się nie zna, ale ma dobrą intuicję, to też może to wyczuć…

5

Dobry autokomis, hmmm. Ja myślę, że musi po prostu sprawnie i szybko działać i oferować duużą gotówkę.;) SuperAutoMarket też mi się podoba, u nich szybko można coś załatwić, ale że szybko wcale nie znaczy, że ze stratą. Mają dobrą, uczciwą wycenę.

6

Ja zazwyczaj pytam znajomych i szukam różnych opinii w sieci. Wtedy można sobie wyrobić zdanie na temat jakiejś firmy… Może nie zawsze prawdziwe, ale często można dzięki takim komentarzom uniknąć wpadki.;)

7

ja zawsze do każdej firmy podchodzę ostrożnie. A w skupie chyba najważniejsza jest wycena… No i uczciwa papierkologia.;)