Temat: Czy ktoś z was kupował the North Face Verbera?

Przygotowuje się do wyjazdu w gory. No i zastanawiam się nad zakupem nowych butów trekkingowych. Czy ktoś z was kupował the North Face Verbera? Jak się wam je nosiło?

2

Odp: Czy ktoś z was kupował the North Face Verbera?

Buty trekkingowi muszą zapewniac dobra stabilność nogi bo w razie upadku to przeciez może zakończyć się powazna kontuzja.

3

zwroc uwage na uzyte materialy ja zawsze kupuje ze skory buty i sa wytrzymale i naturalne.

4

Ja swoje buty kupowałem tutaj http://napieszo.pl/buty-trekkingowe-wysokie-meskie/1744-buty-the-north-face-m-verbera-hiker-ii-gtx.html i te trekkingowe buty sa naprawde spoko. Są stabilne no i trzymają się niezle na podłożu. Dobrze się w nich chodzi po czyms plaskim i po kamieniach tez niezle. No dla mnie buty godne polecenia na pewno. Tylko zalezy czy masz tyle kasy na buty. Bo buty the North Face Verbera to około kilka stow ale wydatek się oplaca bo to kupujesz na lata ale Na pieszo możesz kupic buty w dobrej cenie.

5

ja robie podobnie z butami kupuję jedne na kilka lat a nie ze wymieniac po roku bo to mija się zupełnie z celem wiadomo ze dobre buty nei kosztuja 50 zł tongue