Temat: Łóżko rehabilitacyjne – dobry pomysł?

Czy łóżko rehabilitacyjne to według was dobry pomysł czy może zbędny wydatek? Chodzi o leżącą od niedawnoa osobe, rokowania są raczej takie sobie, lekarz przy wypisie ze szpitala wspominał o takim meblu, że warto. A ja nei wiem.

Odp: Łóżko rehabilitacyjne – dobry pomysł?

Zdecydowanie warto, zwłaszcza, jeśli chory za szybko (albo wcale sad ) nie wstanie na nogi. Takie dobre łóżko bardzo ułatwia życie choremu i opiekunom, wiem, co mówię. To znaczy piszę, haha.

3

A masz taki sprzęt u siebie?

Miałam, już nie mam, siostra zmarła, po wieloletniej chorobie, długo w tym łóżku nie poleżała, bo kupiliśmy je chyba na rok przed... no. Ale było świetne, regulowane na różnych płąszczyznach, siostra sama sobie zmieniała ustawienia, miała pilota, wszystko działało lekko i cicho, naprawde to było przydatne.

5

Łatwiej uniknąć odleżyn, poza tym chory zmienia jakoś pozycję, wiesz, głowa wyżej-niżej, nogi inaczej, kręgosłup nie jest tak obciążony, jak leżąc ciągle w jednej pozycji. Nie musisz wkładać pod nogi wałków, poduszek, które i tak się przesuwają. Dla mnie jasna spraw – łóżko jest potrzebne i warte swojej ceny.

6

A gdzie byście polecali kupić? I jakie? Bo chyba są rózne, nie?

7

Wszystkim od dawna mówię, że najlepsze sprzęty dla niepełnoprawnych mają w takiej firmie Mazamed, znam ich produkty i naprawdę nie można sie do niczego przyczepić, tam sobie poszukaj łóżka.

8

I ty tam właśnie kupiłeś? Zadowolony z ceny byłeś? Bo z łóżka chyba tak, co?

9

I z ceny i z łóżka, wszystko w najlepszym porządku, chory w takim łóżku naprawde lepiej się czuje.