Temat: Szukam kilku modeli laptopów biznesowo-domowych. Czy ktoś może coś polecić?

Dzień dobry. W firmie, w której pracuję, szukamy laptopów dla przedstawicieli handlowych. Chodzi o sprzęt, który podoła podstawowym programom, a zarazem sprawdzi się w roli „domowej”, czyli jakieś filmy itp. Nasi przedstawiciele wiele podróżują, często zatrzymując się poza miejscem zamieszkania. Dlatego właśnie zależy nam na czymś wielozadaniowym. Czy ktoś mógłby podesłać jakieś modele?

2

Odp: Szukam kilku modeli laptopów biznesowo-domowych. Czy ktoś może coś polecić?

Dzień dobry. Uważam, że godne polecenia są Laptopy HP - ProBook 645. Jeśli chcesz zerknąć na szerszą ofertę, to zapraszam na stronę jednego z lepszych dystrybutorów: https://mct-sklep.pl/probook-645-c4581. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozmiar, 14 cali to w sam raz dla przedstawiciela, który sporo podróżuje.

3

Odp: Szukam kilku modeli laptopów biznesowo-domowych. Czy ktoś może coś polecić?

Cześć Wam. Ja rozważyłbym jeszcze Dell Vostro, dostępne tutaj: www.mct-sklep.pl/vostro-c4600. Bardzo dobra marka, a i wybór o wiele szerszy. Za ok. 2500 zł można kupić naprawdę dobry komputer, który posłuży przez lata.

4

Ja akurat zaproponowałabym tablety, moim zdaniem to lepsze, bardziej wygodne rozwiązanie dla przedstawicieli. Sama tak pracuję i bardzo sobie cenię te maleństwa.

5

Tylko widzisz, czasem tablet nie obsługuje pewnych programów. Jeśli więc nie działa się na jakiejś platformie internetowej, to może być po prostu nieprzydatny. A w temacie komputerów, to znalazłem jeszcze coś takiego: www.mct-sklep.pl/essential-p-c4639. I wydaje mi się, że te laptopy Asus Pro seria P są bardzo ciekawe. Kilka modeli ma bardzo mocne procesory, więc i w bardziej zaawansowanych pracach się sprawdzą.

6

Teraz mam tych modeli aż zbyt dużo. wink Ale jutro spokojnie usiądę i wszystko przejrzę. Ślicznie dziękuję!