Temat: Kto mi zrobi ładne zdjęcia do paszportu w Poznaniu?

Jak rok temu bylam wymieniac dokumenty to wyglądały moje zdjęcia tragicznie. Normalnie poracha jakaś. No ale teraz już szukam jakiejs naprawde dobrej ogarnietej firmy która mi dobrze zrobic zdjęcia. Kto mi zrobi ładne zdjęcia do paszportu w Poznaniu? Czy macie cos godnego polecenia? Bo nei chce wyjsc jak strach na wróble tongue

2

Odp: Kto mi zrobi ładne zdjęcia do paszportu w Poznaniu?

Jak wstajesz rano może tak wygladasz tongue

3

hehe Akurat teraz miejsc gdzie robią zdjęcia do paszportu w Poznaniu jest naprawde sporo. Wiec nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem czegos dla siebie.

4

Jak ja szukałem jakiegos fotografa dla siebie to ostatecznie poszedłem tu do centrum http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ masz tu info o tym, jak dziala firma, oni robią tez retusz zdjęc jak chcesz żeby zdjęcia ładniej wyglądały. Ta firma robi zdjęcia do paszportu w Poznaniu no i maja inne oddziały też.

5

Wazne jest to, aby zdjęcia były wykonane poprawnie. Zwroc na to uwage jak ci będą ustawiac glowe bo nadal niektórzy nie stosuja się do wymagan tongue

6

Wiesz dziwie się, ze to piszesz , mnie nigdy nic takiego się nie zdarzylo . ja mogę napisac ze Tablitek zrobil mi zdjęcia których nie musze się wstydzic. No a ta firma dosc szerokie usługi swiadczy, bo oni tez oferują kserowanie dokumentów, no i robią pieczątki dla firm. Wiec można sobie pozamawiac jak trzeba . A zdjęcia do paszportu w Poznaniu to taka sprawa to pikus tongue

7

Haha. Pikus tongue smieszne okreslenie:P retusz zdjęć do paszportu jest ok. byle tylko nie przedobrzyć. tongue Bo inaczej nie będziesz wyglądać jak ty tongue