Temat: Gdzie kupujecie buty na motor?

Cześć! Niedługo rozpoczyna się sezon motocyklowy! Nie mogę się już doczekać! Postanowiłem sobie w tym roku kupić nowe buty na motor i zastanawiam się, czy macie jakieś, które możecie polecić? Jakieś Wasze ulubione sklepy ze sprawdzonymi produktami?

2

Odp: Gdzie kupujecie buty na motor?

Ja już też czekałam całą miesiąc na rozpoczęcie sezonu! Ja, co prawda nie jeżdżę, tylko mój chłopak, jednak uwielbiam to! Niedługo ruszamy na oficjalne otwarcie sezonu!

3

Przykro mi to pisać, ale skoro Ty nie jeździsz, to nie do końca chyba możesz zrozumieć tę pasję smile. W końcu jesteś tylko pasażerem.

4

A moim zdaniem to w ogóle nie ma znaczenia! Ważne, że jej się podoba i wspólnie z chłopakiem mają pasję. A jeśli są potrzebne Ci buty na motor to poszukaj w branżowych sklepach. Chociaż ja zawsze zamawiałem tutaj: http://www.motocyklowysklep24.pl/odziez … 67_63.html, bo mają i buty turystyczne i sportowe. Ja zawsze zwracam uwagę na jakość i wszystkie i tutaj nigdy nie się nie zawiodłem.

5

Kurczę, trochę się boje kupować przez internet. Możesz polecić jakiś konkretny model?

6

Nic się nie bój! Też kupowałem swoje w MotocyklowySklep i zdecydowałem się na model Bullson RW2 i śmiało mogę Ci je polecać. One są typowo turystyczne, więc super sprawdzą się też do miasta.

Poza tym zawsze jak zamówisz sobie buty i będą niewygodne to możesz je odesłać! A widzę, że tutaj mają naprawdę dobry sprzęt. Sama też jeżdżę motorem i zwracam przede wszystkim uwagę na jakość wykonania, materiał i to, jak leżą na nodze.

8

W sumie racja! Już sobie upatrzyłem takie fajne turystyczne ze skóry wołowej. Idealnie sprawdzą się na rozpoczęcie sezonu. Dzięki w takim razie za namiar na sklep.

9

Sprawdź sobie przy okazji rękawice! Też mają świetne i zastanawiam się czy sobie nie kupić.

Jak się zdecydujesz na jakiś model to pokaż. Kupiłabym jakieś chłopakowi, ale nie bardzo wiem, na które się zdecydować.