1

Temat: Nauka tańca dla dzieci w studiu tańca w Warszawie

Czesc wszystkim. Przeglądam wlasnie różne oferty nauki tanca dla dzieci i zastanawiam się gdzie najlepiej zapisać moja córke na zajecia. Czy ktoś z was może polecić jakies fajne, sprawdzone studio tańca w Warszawie?

2

Odp: Nauka tańca dla dzieci w studiu tańca w Warszawie

a o jakimś konkretnym tancu myslalas?

3

Nie do końca, raczej może cos z elementami breakdancu albo zumba? Widze, ze takie rzeczy interesują moja córke. Fajnie się rusza i dlatego m.in. chciałam, żeby wlasnie  mogą nauczyć się profesjonalnych ruchów. Kiedyś w zyciu jej się na pewno to przyda.

4

Na pewno wink ja żałuje, ze tak późno nauczyłam się tańczyć, bo jakies tam podstawowe kroki poznałam dopiero w liceum, a potem przed slubem szybki kurs tanca zaliczałam wink ale jak tylko moja córeczka podrośnie i będzie wykazywala jakies proedyspozycje taneczne, to na pewno ja zapisze gdzies na kurs tanca smile niech się potem nie stresuje na imprezach wink))

5

To tez wlasnie powód, aby ją zapisac do studia tańca w Warszawie smile

6

To może spróbujesz w Szkole Tańca Oll – moja córka tam chodzi na taneczny mix i zajecia plastyczne. Jest bardzo zadowolona – bo może wyżyć się artystycznie i tu i tu smile

7

Nie slyszalam o takim studiu tańca w Warszawie… Ale powiedz mi cos więcej na ich temat.

8

TO może dam Ci jeszcze namiar na ich strone: http://www.ckit.pl/ – tam sobie doczytasz na temat wszystkich zajec, jakie proponują w tym studiu tańca w Warszawie . Ogólnie jest ich sporo – ale ten breakdance i zumba tez jest na liscie. Sama zastawiam się jeszcze nad zumba – bo tam sa elementy hip hopu, salsy i innych tancow, a moja corka tez lubi wlasnie takie klimaty. Jak tylko słyszy te dziwne rytmy, to je już nosi wink))

9

Tak, wlasnie dlatego chce zapisać na zumbe moja malą wink wszędzie gdzie można tańczyć w stylu „wyginam ciało smialo” wink))) to już jest pierwsza. Fajne poczucie rytmu mają teraz dzieciaki.

10

A rozumiem wink