Temat: Czy możecie polecić klinikę, która likwiduje w Gdańsku naczynka?

zdaję sobie, że dla wielu z nas to temat rzeka. Ja niestety mam strasznie wrażliwą skórę i bardzo łatwo o uszkodzenia sad A już najgorzej jest zimą. Oczywiście stosuję różne kremy, także te na bazie arniki itp., ale koniec końów efekt i tak nie jest taki, jakiego oczekuję. Dlatego liczę na Was kochani, że będziecie w stanie mi pomóc.

2

Odp: Czy możecie polecić klinikę, która likwiduje w Gdańsku naczynka?

może to też kwestia diety? Wiesz, kremy kremami i innymi smarowidłami, ale tak naprawdę wszystko zaczyna się od środka. Jeśli nie zadbasz o dietę, to organizm będzie Ci pokazywać,że czegoś mu brakuje.

3

dzięki za taką poradę… od dawna jestem na diecie zaleconej specjalnie dla mnie przez dietetyka, więc doskonale zdaję sobie sprawę, jak dużą wartość ma dla mojego organizmu dieta. Najzwyczajniej w świecie taką mam urodę, że moja skóra jest bardzo delikatna i bardzo łatwo u mnie o uszkodzenie naczynek.

4

A co za problem? Wybierz się do jakiegoś dobrego gabinetu kosmetycznego. Tam dostaniesz odpowiednie porady i na pewno Ci pomogą. Sama mam cerę wrażliwą, ale posłuchałam kosmetyczki, co powinnam robić i na mie skutkuje.

5

Kolejna mądra. Myślę, że nasza koleżanka już wszystkie te punkty przerobiła i w tym momencie poszukuje jakiejś dobrej kliniki, która najzwyczajniej zadba o jej skórę inaczej niż kremami. Zresztą, wyraźnie pisze, że szuka jakiejś kliniki, w której likwiduje się popękane naczynka. A tak się składa, że jeśli chodzi o likwidację naczynek w Gdańsku, to ja proponuję skorzystać z tej oferty: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/l … -naczynek/. Używają pulsacyjnego światła, które oddziałowuje na wodę, melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu skóra zaczyna wyglądać o wiele lepiej. Oczywiście najlepiej jest wykonać serię zabiegów. Tam też znajdziesz na stronie kto mniej wiecej się kwalifikuje do tego typu abiegów.

6

Właśnie sobie czytam. Widze, że mają też szereg innych zabiegów odmładzających.

7

jest ich tam sporo. Polecam jeszcze skorzystać z mezoterapii igłowej, doskonale odżywia skórę.