Temat: Dobry gazownik z Warszawy

Witam, zakladam wątek ponieważ szukam fachowca, który podłączyłby mi kuchenkę gazową, piecyk i płytę gazową. Szukam profesjonalnego i niedrogiego gazownika, czy ktoś z Was może mi kogoś polecić w Warszawie?? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

2

Odp: Dobry gazownik z Warszawy

Witam serdecznie, polcam Ci darbud.org/gazownik-warszawa, kilku znajomych korzystało z ich usług przy zakładaniu piecyka gazowego, bardzo fajna firma. Niedrogo i porządnie. Pozdrawiam!

3

Witaj, jak planowałem założyć piecyk gazowy, to konsultowałem się z wieloma firmami z tej branży i już byłem zdecydowany na kupno piecyka... na koniec zadzwoniłem jeszcze do firmy, ktorą właśnie poleca kolega wyzej i całe szczescie, że dostałem do nich namiary. Doradzili mi piecyk, bez ich pomocy słono bym przepłacił. http://darbud.org/gazownik-ursynow wklejam link, gdzie znajdziesz namiary do kontaktu. Naprawde polecam

4

Z tymi piecykami to naprawdę trzeba uważać, ja się nałem naciągnąć i sporo przepłaciłem. Dobrze, jak fachowiec doradzi.

5

Witam. Zamawiałem u nich wykonanie instalacji gazowej w domu, tez oolecam. Polecili mi termostat w najchłodniejszym pokoju, w zwiazku z czym oszczedzam na rachunkach. Spoko opcja. Pozdrawiam!!!

6

Dzięki za pomoc.