Temat: Interesują mnie obiady domowe z dostawą w Warszawie.

Czy moglibyście mi polecić jakąś restaurację, która dostarcza dobre i tanie obiady do domu? Czasami zupełnie nie mam pomysłu co zrobić na obad, a czasami zwyczajnie nie chce mi sie stać przy garach.

2

Odp: Interesują mnie obiady domowe z dostawą w Warszawie.

To masz tak jak ja smile. Trudno jest wymyślić coś smacznego, szybkiego i jeszcze oryginalnego. Dania gotowe ze sklepu nie porażają.

3

Ja myślę, że jeśli chodzi o obiady domowe z dostawą Warszawa daje całkiem spore możliwości. Koleżanka powiedziała mi kiedyś, że jak jej się nie chce gotować to korzysta ze strony https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … a-warszawa. Spróbujcie dziewczyny, na pierwsze zamówienie będziecie miały 30% znizki, a jak wam się spodoba i zostaniecie stałymi klientkami, to też dostaniecie rabacik. Oferta jest bardzo bogata. Samych naleśników mają ponad 40 rodzajów.

4

A poza naleśnikami mają coś jeszcze?

5

No jasne, na przykład kilka rodzajów pierogów, tradycyjne zupy, sałatki, placki ziemniaczane.

6

Polecam tę stronę, od czasu do czasu korzystam z niej, kiedy żona wyjeżdża a ja nie mam ochoty na stołówkowe jedzenie w pracy. Fajne jest to, że dostajesz smaczne, gorące jedzonko w pół godziny (no czasem 45 minut). Cena też nie jest wygórowana bo za porcję pierogów placisz około 12 złotych. Najlepiej przejrzyj sobie ofertę on-line, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie i rodziny.