Temat: Sklejanie i zabezpieczania kartonów do wysyłki – co użyć?

Hej, mam do wysłania mnóstwo kartonów z różnorodnymi rzeczami z domu. Jak dobrze zabezpieczyć takie kartony żeby się nie rozkleiły w czasie podróży?

2

Odp: Sklejanie i zabezpieczania kartonów do wysyłki – co użyć?

Witaj! Ja podczas przeprowadzki do sklejenia kartonów makulaturowych użyłam kleju termotopliwego, które są idealne do klejenia papieru i tekstury. Dobrze sklei ci kartony, bo ma dobrą przyczepność.

3

Kleje termotopliwe to bardzo dobre rozwiązanie do sklejenia kartonów, dodatkowo możesz jeszcze je okleić taśmą co zwiększy zabezpieczenie.

4

A wiecie może gdzie dostanę tak klej termotopliwy?

5

Ja swój zamawiałam przez Internet w tym sklepie dokładnie: ebordi.pl/towar/lista/26/kleje – bardzo szybka wysyłka w ciągu 24 h. Klej okazał się bardzo wydajny, więc na pewno ci jeszcze posłuży do innych rzeczy. Możesz nim kleić także drewno, szkło, tkaniny oraz skórę.

6

Hej, ja zamawiam ze sklepu Ebordi kleje do pakowania przesyłek, bo mam sklep internetowy i sprawdzają się rewelacyjnie. Nigdy jeszcze żadna paczka się nie rozkleiła a nakłada się go bardzo wygodnie, bo jest w sztyfcie.

7

A taśmy do oklejenia kartonów też dostane w tym sklepie? Zamówię od razu hurtowo.

8

Pewnie, że dostaniesz, sklep specjalizuje się w produkcji akcesoriów do pakowania czyli kartonów, klejów, taśm, folii itp. Co do taśmy to polecam użyć samoprzylepnych: http://ebordi.pl/towar/lista/18/tasmy-samoprzylepne a dokładnie takich pakowych, które są przeznaczone do zabezpieczenia opakowań tekturowych.

9

Bardzo dobrą przyczepność mają taśmy akrylowe pakowe i się nie rozdzierają, więc warto w taką zainwestować.