Temat: Najlepsi w Warszawie specjaliści od serca.

Hej, jestem sportowcem, trenuję gimnastykę. W badaniach przed zawodami wyszło mi, ze mam jakieś problem z sercem. często bolą mnie tez nogi, drętwieją mi. Lekarz powiedział, ze musze iść do specjalisty i skonsultować to z nim. Kogo możecie mi poelcić?

2

Odp: Najlepsi w Warszawie specjaliści od serca.

Jeżeli chodzi o serce to najlepszego lekarza znajdziesz tutaj  macromedica.pl/kardiolog-warszawa/. Być może to nie jest jakaś wielka wada, która wykluczy cię  z trenowania sportu, wiec nie martw się na zapas. Znam sporo sportowców, którzy osiągają niesamowite wyniki z drobnymi wadami serca. tylko muszą wiedzieć co robić a  czego unikać.

3

najlepiej zrób sobie usg stawów. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/. U gimnastyczek to częste schorzenie, które może wpływać na układ wieńcowy. Narządy ruchu są takim papierkiem lakmusowym, jak zaczynają ci drętwieć nogi to znak, ze problem jest gdzieś głębiej. Nie zwlekaj, żeby to nie przerodziło się w jakieś poważne zapalenie.

4

Ze wszystkimi problemami najlepiej udaj się do Centrum Medyczne Macromedica. Zrobią ci serię badań i skierują na leczenie. Na pewno szybko twój stan się poprawi. Być może na jakiś czas będziesz musiała odpuścić intensywne treningi, ale na pewno szybko wrócisz.

5

Ok. dzięki. Trochę mnie pocieszyłyście.