Temat: Czy na co dzień mozna korzystać z feromonów?

chciałbym sie dowiedzieć czy na co dzień można korzystać z feromonów? Chodzi mi o sytuacje w których musze zalatwic cos na stopie pracowniczej z osobami przeciwnej płci. O skutecznosci tych srodkówjuzsie przekonałem pare razy wiec nie trzeba mnie uswiadamiac, ale jak z bezpieczenstwem i czy one się nie przyzwyczają do feromonów? Proszę o pomoc osoby które się na tym znają.

2

Odp: Czy na co dzień mozna korzystać z feromonów?

Nie róbmy sobie jaj. Za dużo filmów sienaogladales i tyle

3

Cześć, czy tego chesz czy nie feromony działają i nic tego nie zmieni bo taka jest ludzka natura. Naturalny zapach partnera który nam się podoba bedzie dla nas wyjatkowy i pociagajacy - na tym polu działają feromony. Odsyłam na strone z której moznasieduzo na ten temat dowiedzieć: http://feromony-rank.pl/feromony/. Z moich obserwacji wynika ze nie da sie do nich przyzwyczaić, czyli zawsze beda działały w okreslony sposób, a kwestiami bezpieczenstwa nie zawracaja sobie glowy bo wszystko co jest dopuszczone do sprzedaży na naszym rynku musi byc bezpieczne dla organizmu.

4

O taką odpowiedź mi chodziło, konkret.

5

Nie byłabym sobą gdybym tam nie weszła i przyznaję że coś w tym może być ale nie na taką skalę jak tam piszą.

6

Co to znaczy że nie na taką skalę?

7

Że nic nie jest tak silne żeby nagiąć ludzką wolę czy sposób myślenia i postrzegania świata.

8

Jest cała masa takich rzeczy, chociażby nałogi. Alkohol, papierosy, narkotyki. To oczywiscie substancje odużające a feromony się do nich nie zaliczają, chodziło mi tylko o to że nawet pewne zachowanie moze zmanipulować myśleniem innego człowieka. Psychologia jest znacznei bardziej bogata niż mogłoby się wydawać.