Temat: Jakie są Wasze opinie o defibrylatorze Samaritan Trainer 360?

Witajcie. Poszukuję wiarygodnych i niezaleznych opinii o defibrylatorze Samaritan Trainer 360. Chciałabym zamówic kilka modeli urządzeń tej marki, ale najpierw warto byłoby poznać zdanie na ich temat osób, które ich używały.

2

Odp: Jakie są Wasze opinie o defibrylatorze Samaritan Trainer 360?

A w jakim celu chcesz uzywac tych defibrylatorów? Chodzi Ci o przeprowadzanie na nich szkoleń czy też myślisz o przeznaczeniu ich do ewentualnych akcji ratowniczych?

3

Chodzi mi o szkolenia dla osób, które będą w przyszłości używac defibrylatora automatycznego.

4

Rozumiem. Uwazam, że ten model defibrylatora to bardzo dobry wybór. Jest to typowy model treningowy, dzięki któremu uczestnicy szkolenia będą mogli szybko nauczyć się, jak należy przeprowadzać akcję ratowniczą przy pomocy defibrylatora automatycznego.

5

Ja również mam bardzo dobre zdanie o Samaritan Trainer 360. Zakupiłem go jakiś czas temu w profesjonalnym sklepie online i defibrylator świetnie spisuje się na organizowanych przeze mnie szkoleniach. W zakładkach mam jeszcze zapisany link https://www.hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-i-akcesoria-treningowe/samaritan-trainer-360. Za pośrednictwem tej strony można nabyć to urządzenie w dobrej cenie.