Temat: Szukam zespołu na wesele w Wielkopolsce, polecicie jakiś?

Dzień dobry, wkrótce moja córka wychodzi za mąż i chcielibysmy z mężem zeby jej wesele było niezapomnianym wydarzeniem z fantastyczna oprawą muzyczną. Dlatego szukamy zespołu na wesele w Wielkopolsce, ale takiego z wyższej półki, polecicie jakiś sprawdzony zespół?

2

Odp: Szukam zespołu na wesele w Wielkopolsce, polecicie jakiś?

Co to znaczy zespół z wyższej półki, bo nie bardzo kumam o co Ci chodzi?

To bardzo proste, a mianowicie mają to być profesjonaliści pod każdym wzgledem, tacy którzy do swojej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem mają doskonały sprzęt, świetnych solistów oraz dobrany do charakteru imprezy i bardzo zróżnicowany repertuar. Taki właśnie jest DejavuBand. To fantastyczna kapela, która nie tylko zagra na weselu Twojej córki ale także poprowadzi całą zabawę tak że goście długo będą wspominac to wesele.

4

Znam band o którym mówisz, bawiłem się przy ich muzyce na zabawie sylwestrowej w Poznaniu. Na takiej zabawie już dawno nie byłem a troche już na tym świecie zyje i sporo zabaw zaliczyłem. Tak fantastycznie grali i bawili imprezowiczów, że wszyscy czuli się jak jedna wielka rodzina, a nie każdy tak potrafi zintegrować obcych ludzi. Nawet moja żona która lubi sobie posiedziec i pogadać z towarzystwem, tym razem szalała cały czas na parkiecie.

Wysmienicie a jakieś namiary na ten zespół ktos poda?

6

O widze ze na serio zanteresował Cie ten zespół na wesele wielkopolskie województwo i nie tylko obsługujący. Nie dziwie się, bo zespól tworzą wykształceni muzycznie i doświadczeni ludzie, którzy do kazdej imprezy są przygotowani perfekcyjnie przez co gwarantuja doskonałą zabawę i potrafia zintegrować najwiekszych snobów. Na http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralism … olska.html możesz poczytać o ich wielkim zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Z tego co mówicie to wnioskuje ze nie mam się za czym oglądac tylko rezerwowac ten zespół, zreszta córka przeglądnęła strone i jest zdecydowana, wielkie dzieki, do widzenia:)