1

Temat: W którym sklepie poduszki puchowe są najlepsze?

Witam. Chciałbym sobie kupić jakąś mega wygodną poduszkę puchową. Taką, która naprawdę wpłynęłaby na usprawnienie mojego snu. Nie wiem jednak gdzie taką mogę kupić. Może ktoś z was ma jakiś fajny sklepi i może coś dobrego mi polecić? Będę wdzięczny jak coś polecicie. Nie lecćie tylko na łatwiznę i nie wklejajcie mi byle czego. Pozdro!

2

Odp: W którym sklepie poduszki puchowe są najlepsze?

ja mam swoją ukochaną poduszkę puchową ze sklepu: https://proecodreams.pl/20-poduszki-puchowe i naprawdę to jest coś super wink nie dość, że taka poduszka jest mega wygodna, to jeszcze super się na niej śpi i zniknęło wiele moich problemów z tym, że się budziłamw czasie snu, albo, że wstawałam niewyspana. Takie coś naprawdę jednak wpływa na polepszenie komfortu snu wink także bardzo polecam!

3

no proszę, to może ja tez skuszę się na podobna poduszkę? Bo niemiłosiernie źle sypiam i wstaje prawie codziennie jak zombie.. pasuje coś z tym zrobić

4

właśnie zamówiłam sobie tę poduszkę puchową wink liczę na to, że faktycznie będzie taka wygodna jak pisze koleżanka wyżej! Bo jestem koneserką snu ;p