Temat: Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Przeźmierowie

Zanim cos sobie kupie to myslalem żeby poszukac sobie jakiegos auta do wynajęcia. No mysle ze klasa SUV to maks cenowy dla mnie. Ktoś cos?

2

Odp: Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Przeźmierowie

Koniecznie sprawdz samochod który chcesz wypożyczyć żeby się na nic nei nadziac .

3

Jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodów Przeźmierowo to dobre miejsce by wypożyczyć auto. Ja bralem stąd http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozy … erowo.html tu masz dokładne informacje na temat usług tej firmy. Oni generalnie oferuja wynajem krótkoterminowy i długoterminowy w zależności od tego na ile chcesz wypożyczyć tak dobierz. Poza tym od nich samochod był czysty… no i schludnie utrzymany w srodku.

4

Jak trzeba wypożyczyć koniecznie to wtedy jedyny ratunek wypożyczalnie samochodów jak znajomi maja swoje samochody i ich potrzebuja…

5

Jeśli chodzi o te firmę Torcar to ja jestem zadowolony. Bo brałem na dwa tygodnie no i nie było tragedii jakiejs. Chociaz ja bralem naprawde jakiegos Seata i to tez nie był najnowszy model. Przy wynajmie to ubezpieczenia i inne dokumenty bierze na siebie firma wynajmujaca. Ty tylko korzystac dlatego trzeba dogadac z wypożyczalnią samochodów dobrze ile to ma nas kosztowac.  oni maja samochody osobowe i dostawcze.

6

Przy samochodach to trzeba uważać co się wybiera….