Temat: Czy kupię gdzieś tanio zbiornik do przechowywania wody?

cześć! Pytanie takie jak w tytule, czy wiecie, gdzie kupię w rozsądnych cenach takie zbiorniki?

2

Odp: Czy kupię gdzieś tanio zbiornik do przechowywania wody?

a po co Ci właściwie? Nie lepiej jakąś beczkę postawić i do niej łapać deszczówkę, albo co?

3

Mam działalność turystyczną, z której bardzo chętnie korzystają takie agencje, które organizują jakieś wypady dla dzieciaków na obóz (nie wiem, czy kojarzysz coś takiego jak LARP, survival czy RPG), a także związki harcerskie. Generalnie wcześniej dowoziliśmy wodę beczkowozami, ale pomyślałem, że lepiej byłoby kupić taki zbiornik, może nawet dwa i po prostu z tej wody korzystać.

4

O rany… to to duże musi być.

5

No mnie interesują takie zbiorniki około 1000 m3 smile Dlatego myślę też o dwóch, bo jak się zjedzie tych dzieciarów to zużywają tej wody tyle, że szkoda gadać big_smile

6

To nie wiem czy taki zbiornik można kupić tanio… Swoją drogą ładny survival, jak mają dostęp do wody big_smile

7

Siema! Jak interesują Cię zbiorniki do przechowywania wody, to tu masz dobry adres: http://zbiornikinadeszczowke.com/zbiorn … -wody.html. Wbrew obawom kolegi wyżej, to można je jak najbardziej kupić w zupełnie rozsądnej cenie smile zresztą wszystkie niezbędne informacje masz na stronie.

8

O no i ekstra smile Dzięki! Cena rzeczywiście całkiem rozsądna, widziałem droższe. Pozdrawiam serdecznie!