Temat: Taniec dla młodzieży we Wrocławiu – jak się przygotować do zajęć?

Znajoma z gimnazjum namówiła mnie na młodzieżowe lekcje tańca. Dziewczyny ja za bardzo nie wiem, jak powinam się ubrać na takie zajęcia. Czy powinnam wziąć spódniczkę, czy może jakieś spodenki?

2

Odp: Taniec dla młodzieży we Wrocławiu – jak się przygotować do zajęć?

Hallo, ubierz się po prostu tak, jak Ci jest wygodnie. Ja chodzę na lekcje tańca od dawna i najlepiej mi się tańczy w spodenkach. Ale tutaj tez żadne tam obcisłe...

Musi być lużno, no chyba, ze na tańce towarzyskie masz zamiar iść, to dowiesz się na pierwszych zajęciach jak to powinno wygladać. Ale z tego co wiem żaden regualmin w tym przypadku nie obowiązuje...

4

Ale to musi być piekny widok, jak tyle fajnych dziewczyn tańczy w tych kusych strojach smile))

5

Widok jest nieziemski...Możesz tez przyjść, ale tylko jako tancerze, a nie obserwator. Zajrzyj sobie tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-z … mlodziezy/ może spodoba ci się a tyle, że będzie kilka razy w tygodniu przychodził na zajęcia na przykład z zumby. Tak na marginesie taniec dla młodzieży we Wrocławiu zdobywa coraz większą popualrność.

6

No i bardzo dobrze...