Temat: Akcesoria modelarskie od Mig Jimenez – gdzie kupić?

Cześć, poszukuje sklepu który oferuje akcesoria modelarskie od Mig Jimenez – chce kupić chłopakowi super zestaw na urodziny. Poza tym moglibyście mi powiedzieć co dokładnie powinien posiadać każdy modelarz?

2

Odp: Akcesoria modelarskie od Mig Jimenez – gdzie kupić?

Witaj, jeżeli chcesz go porządnie zaopatrzyć we wszystkie niezbędne rzeczy to Mig Jimenez będzie dobrą marką, bo ma tego dużo w ofercie. Na pewno kup mu zestaw farb bo to podstawowa rzecz żeby wykończyć dany model.

3

Hej, marka Mig Jimenez ma bardzo duży wybór różnych akcesoriów. Ja ostatnio kupiłem od nich świetne farby olejne ale z aplikatorem w formie pędzelka – o wiele wygodniejsza aplikacja. Nie trzeba ich rozcieńczać i wygodnie się maluje.

4

A do mieszania farb warto używać takiej palety? Słyszałam też o tych kulkach do mieszania. Co będzie lepsze?

5

Jeżeli chodzi o mieszanie farb to ja wolę kulki, tylko do tego musisz kupić takie zbiorniczki żeby wlać farbę. Ogólnie marka Mig Jimenez ma bardzo duży wybór wszystkich akcesorii, możesz sobie je pooglądać w tym sklepie: http://agtom.eu/30126_ammo-of-mig-jimenez i zobaczyć co tobie będzie najbardziej odpowiadać cenowo.

6

Dobrym pomysłem jest też kupić całe zestawy farb, wychodzi taniej ale też są one połączone w taki sposób że pasują do wielu modeli.

7

Warto też kupić płyny, które zasychają i tworzą fajne efekty np. ziemi.