1

Temat: Udrażnianie kanalizacji w Olkuszu - do kogo zgłosić usterkę?

Dzien dobry, jak codziennie idę z córka na plac zabaw, to z kanalizacji czuć nieprzyjemny zapach, a jak troche popada to woda nie spływa do studzienki kanalizacyjnej tylko długo stoi na ulicy, akurat na przejsciu dla pieszych. Do kogo zgłosić potrzebę udrażniania kanalizacji w Olkuszu, wie ktos?

2

Odp: Udrażnianie kanalizacji w Olkuszu - do kogo zgłosić usterkę?

O ile mi wiadomo to czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji w Olkuszu powinny zająć się wodociągi miejskie i to tam powinnas to zgłosić, najlepiej namów na wspólną interwencję innych rodzicow z placu zabaw.

3

Akurat cos to pomoże, ja kiedyś tydzień wydzwaniałam do Zarządu Dróg Miejskich w sprawie odśnieżania drogi osiedlowej, bo nie mogłam wyjechać samochodem z posesji, a mam corke niepełnosprawną i powiedzieli, ze bardzo im przykoro, ale maja tyle roboty z odśnieżaniem głównych dróg, ze nie mogą mi pomóc, to samo bedzie z udrożnieniem kanalizacji. mowie wam szkoda zachodu

4

Zima zawsze zaskakuje drogowców więc to nie był dobry przykład:D

5

Ale do rzeczy, widze że tam na powaznie potrzebne jest udrażnianie kanalizacji Olkusz to miejsce mojego zamieszania, więc chyba moge Ci pomóc. Kiedy nasza wspólnota mieszkaniowa miała podobny problem z kanalizacją, na http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/udrazn … nalizacji/ znalezliśmy numer do prywatnej firmy, która świadczy kompleksowe usługi kanalizacyjne. Na pewno pomogą.

6

Wszystko pieknie, ale sama ma płacic za udrażnianie kanalizacji w Olkuszu? Przecież za takie cos nie ona powinna płacić prawda?

7

Zgadza sie, ale namiary na firme która oferuje udrażnianie kanalizacji zawsze sie przydadzą, można zrobic rekonesans i przedstawić problem, np. na radzie mieszkańców.