Temat: Polećcie dobry sklep z materiałami wykończeniowymi.

Muszę chyba wziąć sprawy w swoje ręce, bo remont mieszkania miał trwać dwa tygodnie a ciągnie się już trzy miesiące. Szukam paru rzeczy do wykończenia mieszkania takich jak tapety winylowe czy klamki do drzwi wewnętrznych. Oczywiście zależy mi na tym, żeby były ładne, solidne i niezbyt drogie. Pomoże ktoś?

2

Odp: Polećcie dobry sklep z materiałami wykończeniowymi.

To normalne, że tymi rzeczami zajmują się kobiety. Ja bym się bał decydować, żeby mi potem cały czas nie wyrzucano, że coś jest nie takie. Wspomniałaś o tapetach więc zajrzyj tu: stylo-dom.pl/42-tapety-winylowe, może akurat coś ci wpadnie w oko. Wybór tapet jest bardzo szeroki, od zwykłych tapet winylowych do tapet trójwymiarowych. A jakie klamki chciałaś, bo też je mają?

3

Tak dokładnie to jeszcze nie wiem, ładne jakieś. Podobają mi się takie z krótkim szyldem i najlepiej grafitowe.

4

No to spokojnie takie u nich dostaniesz, nawet rodzaj materiału możesz sobie wybrać chociaż mnie się najbardziej podobają takie ze stali nierdzewnej. Obejrzyj je sobie pod tym linkiem: stylo-dom.pl/16-klamki-drzwiowe, na pewno coś wybierzesz.

5

Ja mam problem ze znalezieniem ładnych uchwytów do drzwi przesuwnych. Ciekawe czy oni maja coś takiego.

6

Oczywiście, jakie chcesz okrągłe, podłużne, w kolorze chromu, niklu czy patyny? Znajdziesz je tu: stylo-dom.pl/52-uchwyty-do-drzwi-przesuwnych, wszystkie w granicach 20 złotych.

7

Faktycznie, oferta bogata i ceny przystępne. Dzieki smile