Temat: Polecicie mi jakiś fajny modlitewnik dla młodzieży?

Cześć! Szukam modlitewnika dla nastolatki. Jakiegoś takiego fajnego, ładnie wydanego i praktycznego, żeby mogła go zabierać na pielgrzymki i w podróże, które bardzo lubi. Często jeździ sobie z grupą przyjaciół w różne miejsca i zwiedzają zabytki, zawsze z gitarą śpiewając katolickie piosenki smile Śpiewnik mają, sami sobie zrobili, bo wybierali swoje ulubione piosenki ale brakuje jej jakiegoś takiego fajnego modlitewnika, bardziej praktycznego niż książeczka od komunii. Polecicie mi coś?

2

Odp: Polecicie mi jakiś fajny modlitewnik dla młodzieży?

Hej, ale super to brzmi smile Aż jej zazdroszczę i marze żeby znowu być nastolatką i móc sobie na takie wyprawy pozwolić!

3

Haha, prawda! Czasami sama jej tego zazdroszczę, ale cóż. Jestem jej matką, więc zdecydowanie bardziej się cieszę z jej szczęścia smile

4

No tak, to zrozumiałe. I jak fajnie, że podróżują razem z Bogiem i o nim nie zapominają w trasie, wydaje mi się, że to się coraz rzadziej zdarza…

5

Trudno mi stwierdzić, ja sama znam dużo młodych ludzi,, którzy od Boga się nie odsuwają, ale to może jednak kwestia znajomych, jakich ma moja corka… No nie nam oceniać to, jak się dzieci obecnie zachowują, chyba ze to nasze dzieci oczywiście.

6

Zgadzam się z tobą w stu procentach. A jeśli chodzi o fajny modlitewnik dla młodzieży to polecam ten: http://wydawnictwojut.pl/tag-produktu/m … mlodziezy/. Jest bardzo praktyczny i wygodny w użytku, na podróże wszelkie będzie idealny smile Nie zajmuje dużo miejsca, a jest wszystko co potrzebne i ważne.

7

Dzięki, rzeczywiście wygląda na bardzo praktyczny! Super sprawa, coś takiego na pewno jej się przyda i jej się spodoba.