Temat: Skuteczne sposoby na ujędrnianie biustu?

Witam, niedawno stuknęła mi czterdziestka, no i niestety zauważyłam, że moje piersi nie są już takie jędrne jak kiedyś, a co najgorsze nie wiem co robic żeby przywrócić im jędrnośc. Znacie może jakieś skuteczne sposoby na ujędrnianie piersi? Poprawka piersi skalpelem odpada!

2

Odp: Skuteczne sposoby na ujędrnianie biustu?

Na pewno piersi nie straciły jędrności z dnia na dzien, niektóre kobiety najpierw nic nie robia a potem rety ratujcie bo nie wiem co robic.

3

Używam balsamów do ciała ale urodziłam tez czworo dzieci, które wykarmiłam piersia więc to tez na pewno przyczyniło się do utraty jędrności moich piersi.

4

Wiem coś o tym, po 3 ciążach i karmieniu piersia sporo przytyłam, potem się odchudziłam i moje piersi po prostu straciły jędrność i elastyczność. Pomogła mi koleżanka która dużo czytała o ujędrnianiu piersi sposobami naturalnymi i to ona poleciła mi Perfect Bust Gel właśnie dla kobiet po okresie ciąży i po odchudzaniu. Efekt był widoczny już po kilku tygodniach stosowania. To zupełnie bezpieczny ziołowy preparat i bardzo skuteczny. Teraz moje piersi są większe, jędrniejsze i podniesione.   

5

No a gdzie go mogę kupic ktoś mi powie?

6

Dokładnie nie pamiętam ale był to internetowy sklep z akcesoriami erotycznymi, musisz poszperać troche w necie i na pewno na niego trafisz, powodzenia.

7

Wiem o jaki sklep chodzi, to drogeria erotyczna online intymnosc.pl, ostatnio kupowałem tam dla mojej żony tabletki stymulujące powiększenie piersi Perfect Bust, żona jest bardzo zadowolona, bo są naprawde skuteczne, a przy okazji dla siebie kupiłem pompkę do penisa.

8

O, w rekomendowanym sklepie na pewno wybierzesz dla siebie jakiś skuteczny preparat na powiększenie i ujędrnienie biustu, są tam rózne sprawdzone żele, kremy i tabletki, poczytaj sobie o nich i wybierz najlepszy, powodzenia.

9

Wielkie dzieki, w tym sklepie tyle jest róznych preparatów na ujędrnienie piersi, że muszę sobie troche o nich poczytać, na pewno cos wybiorę, napisze o rezultatach, do usłyszenia!