Temat: Jaki aspirator jest najlepszy?

Witam. Potrzebuję kupić aspirator do czyszczenia dziecięcego nosa, ale nie wiem jaki. W osiedlowej aptece mają tylko jeden rodzaj a nie jestem pewna czy to będzie to czego szukam. Interesuje mnie aspirator jak najmniej inwazyjny, tzn. żeby korzystanie z niego było możliwie najbardziej komfortowe dla dziecka. I też dla mnie bo nie mam z tym za bardzo doświadczenia i nie ukrywam że trochę się tego boję

2

Odp: Jaki aspirator jest najlepszy?

E tam, dzisiejsze aspiratory są bardzo fajne, nie ma się czego bać, raz spróbujesz i zobaczysz że to nic strasznego, zwłaszcza dla dziecka, a jaka ulga. Polecam wybrać coś z tego sklepu https://wyprawkowy.pl/pielegnacja-noska-55, jak widać wybór jest bardzo duży a są to same dobre marki z tego co widzę (trochę się już na tym jako mama poznałam heh). No i na pewno tu o wiele lepiej kupic niż w osiedlowej aptece smile

3

No na pewno, właśnie widzę, zwłaszcza że tam widziałam aspirator taki chyba mniej nowoczesny sądząc po wyglądzie… no dobra tylko który z tych wszystkich wybrać?

4

Jak chcesz mało inwazyjny to może ten o smukłym kształcie. Ale ja bym też polecała aspirator do nosa i uszu jednocześnie, wiele osób zapomina o konieczności czyszczenia niemowlęcych uszu a to przecież też ma bardzo duże znaczenie. I aspiratorem można to zrobić szybciej i bez takiego męczenia dziecka jak bardziej że tak powiem prymitywnymi metodami

5

W sumie masz rację, dzięki