Temat: Mustela - czy możecie polecić tę markę?

Witajcie. Jestem świeżo upieczoną mamą i jeszcze nie za bardzo wiem, co będzie najlepsze dla maluszka. Czy są jakieś dermokosmetyki, których używacie i możecie polecić? Szukam sprawdzonych marek, które nie zaszkodzą dziecku.

2

Odp: Mustela - czy możecie polecić tę markę?

Ja odkąd urodził się mój syn kupuję produkty firmy mustela i jestem bardzo zadowolona. Możesz je kupić między innymi tutaj: https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-mustela i zamówić bez żadnych obaw. Dostępne są tutaj różnego rodzaju mleczka, kremy czy oliwki pielęgnacyjne dla maluchów, ale też produkty dla Ciebie. Sama używałam kremu na rozstępy tej marki i zlikwidował ich widoczność maksymalnie.

3

Ja też regularnie zamawiam z aptekamini.pl właśnie produkty tej marki, bo u nas doskonale się sprawdzają. Przede wszystkim nie uczulają mojej córki, a ona ma bardzo wrażliwą skórę. Polecam Ci zamówić z tej właśnie apteki, bo nie wiem czy gdzie indziej też są takie atrakcyjne ceny tych kosmetyków.

4

Jako ginekolog mogę polecić produkty tej marki. Moje pacjentki bardzo chwalą.

5

Dziękuję Wam za polecenie, szczególnie kremu na rozstępy. To prawdziwa zmora po porodzie

6

Jak u każdej matki smile