Temat: Jakie wy macie dekoracje w mieszkaniu?

Hej! Przeniosłam się do nowego mieszkania. Już większość zrobiłam, ale brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są bardzo puste. Rozważam czy lustro dekoracyjne to będzie odpowiednie rozwiązanie na ozdobę. Oprócz tego rozmyślam jeszcze nad wzięciem jakiś obrazów. Powiedzcie czym można przyozdobić ściany w domu?

2

Odp: Jakie wy macie dekoracje w mieszkaniu?

Ja natomiast zamówiłam do firmy nowoczesne lustra ozdobne, co by odrobinę uatrakcyjnić desing pokoi. Skostniała architektura załapała nieco splendoru wartego Rzymu smile Wyszukałam je na stronie Evolution Home wśród tysięcy równie atrakcyjnych produktów. Jeśli pan czy pani potrzebuje fajnych rozwiązań na potrzeby mieszkalne, musi też bezwzględnie zajrzeć na ową witrynkę, bo bez problemu wyhaczy na niej coś idealnego dla swego domostwa smile

3

Bez liku osób wybiera rozmaite dekoracje na ściany do swoich domów. Jedni zamawiają obrazki, inni na przykład płaskorzeźby. Mnie ta rzecz nie interesuje, ponieważ ozdabianiem naszej chaty trudni się moja partnerka. Nawet kilka dni temu oferowali jej oryginalne lustra nowoczesne. Czemu by nie, może później. Na razie nie chcemy. Mamy wielkie lustro w korytarzu. Tak więc radźcie sobie sami. Pa!

4

Myślę, że powstało co niemiara fajnych sposobów na ozdobienie ścian w chatach. Sama niedawno się tym trudniłam i muszę przyznać, że na ten moment mój dom wygląda przepięknie. A to wszystko dzięki mojej znajomej, która poleciła mi pewną stronę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która należała do firmy Evolution Home. To tam w korzystnej cenie odnalazłam przeróżne dekoracje na ściany. Tak mi trafiło do gustu, że zakupiłam sobie lustro do pokoju sypialnianego oraz ładny obraz do przedpokoju. W ciągu dwóch dni wszystko było u mnie. Powiem szczerze, że byłam pod dużym wrażeniem tych rzeczy. Ci, którzy szukają jakiś sposobów na ozdobę ściany winni skorzystać z propozycji tego sklepu. Polecam z całego serca!

5

Trudno stwierdzić co można powiesić na ścianę jako ozdobę. Nie znam się na tym, gdyż takimi rzeczami fascynuje się moja partnerka. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy moja kuzynka poszukiwała jakiś dekoracji do kawalerki to coś tam w sieci znalazła i problem miała za sobą. Dlatego nie kumam tej rozmowy. Myślę, że można porozmawiać o wiele fajniejszych rzeczach. Nie rozumiem. Uciekam stąd. Żegnam!

6

Często loguję się na forum sieciowe i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tu rozmów. Przyznam szczerze, że coraz bardziej myślę o ozdobieniu swoich ścian w mieszkaniu. Nawet w weekend znalazłem dobrą witrynę sieciową, na której sprzedają różne dekoracje. Chyba zamówię, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.