Temat: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

Witam wszystkich.:) ostatnio bardzo interesuję się różnymi aranżacjami wnętrz, szukam designerskich inspiracji. Lubię styl nowoczesny, ale nie pogardzę też klasycznymi akcentami… Przede mną wielka misja, jaką będzie urządzenie własnego domu, a to tyle pomieszczeń i tyle możliwości. Bardzo chętnie więc poczytam o tym co u Was słychać w Waszych czterech ścianach, jakie style dominują, jakie meble ostatnio kupiliście… Cokolwiek!:)

2

Odp: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

my z mężem ostatnio urządziliśmy małe polowanie na fotele. Szukaliśmy czegoś ładnego, praktycznego, co pasowałoby do naszego salonu. W końcu zauroczyły nas takie fotele z funkcją spania http://blackcatdesign.com.pl/c/1613/fot … otele.html. Wyglądają bardzo królewsko, ale są też przede wszystkim przydatne. Bo zawsze jak przyjeżdżają do nas goście to pojawia się problem spania, nie mamy tyle kanap, by wszystkich rozmieścić, no i rozkłada się posłania na podłodze… Takie uroki mieszkania z dala od miasta, na odludziu, i przyjmowania gości.:D

3

Odp: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

u nas we wnętrzu dominują skórzane meble chesterfield – tak jak u koleżanki wyżej, chyba zainspirowaliśmy się chęcią królewskich efektów.;) robią naprawdę spore wrażenie. Bardzo lubimy klasyczny styl angielski i akcenty retro, ale to też nie tak, że nie robimy wobec tej zasady kontrastowych wstawek. Bo na przykład taka sofa w kremowym odcieniu, w wyglądzie bardzo historyczna, postawiona jest na tle prostej, nowoczesnej, czerwonej ściany.:)

4

Odp: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

cóż, my mamy w domu dwa buntownicze koty i zawsze było trudno z planowaniem jakichkolwiek aranżacji, bo pazurki wchodziły w grę i niszczyły tak długo dobierane meble… ale ostatnio odkryliśmy, że istnieje tkanina odporna na pazury – i to jest zdecydowanie największa inspiracja, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Jest dostępna w wariantach wielu odcieni i bardzo mi się to podoba!

5

Odp: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

Tkaniny tak ogólnie rzecz biorąc są bardzo inspirujące. Lubię mieć możliwość wyboru koloru, faktury swoich mebli. Na stronie internetowej http://blackcatdesign.com.pl/c/1580/tkaniny.html mają przykłady tkanin, które pozytywnie pobudzają wyobraźnię. Może sama powinnam projektować i produkować meble?:D

6

Odp: Wasze najświeższe inspiracje designerskie.

Styl skandynawski. Jest naprawdę cudowny, czuję się w nim fantastycznie. Ostatnio upolowałam taki szeroki, niski fotel w niebieskim odcieniu, bardzo ładnie uzupełnia wnętrze. Każdy kto do mnie przychodzi czuje się jak w innym świecie.