1

Temat: Jakie lampy do pomieszczeń przemysłowych.

Mam spory problem z doborem odpowiednich lamp do mojej hurtowni i kilku pomieszczeń administracyjnych. Ciągle pracownicy zgłaszają mi, że jest ciemno. Również przed budynkiem podobnie nie jest zbyt ciekawie. Jak to dobrać w odpowiedni sposób.

2

Odp: Jakie lampy do pomieszczeń przemysłowych.

Musisz przede wszystkim spojrzeć na moc żarówek. Jeśli ona będzie odpowiednia to i światło będzie odpowiednie. Zarówno zewnętrzne latarnie, jak i oświetlenie wewnątrz mają swoje parametry, na które należy zwracać uwagę.

3

Moc to podstwa i to w każdy przypadku każdej lampy. Ja to bym jeszcze zwróciła Ci uwagę na to, jaki rodzaj światła emituje żarówka. Częśc daje bowiem ciepłe światło, a część zimne. Te cieplejsze odcienie są według mnie ciemniejsze.

4

Do pomieszczeń fajnie za to pasują podświetlenia w formie ledowych taśm, takich jak tutaj http://www.gitmarket.pl/tasmy-led/, polecam bo sam ich uzywam i sprawują się rewelacyjnie. Poza tym fajny nastrój dają…A w kwestii technicznej, to musisz pamiętać, że jeśli chcesz zwiększyć moc żarówek, to musisz też dać odpowiednie oprawki, w które one przychodzą.