Temat: Z jaką firmą warto budować dom?

czeka mnie inwestycja w budowę własnego domu. Bardzo się cieszę, ale też trochę martwię czy wszystko uda się jak powinno. Myślę o technologii ekologicznej, może o domu szkieletowym? Podobno jest taniej, a efekty zupełnie dobre. Czekam na jakieś rady w kwestii dobrania firmy.;) na co zwracać uwagę? W czym konkretnie może pomóc porządna, profesjonalna firma, czy może poprowadzić od projektu do chwili wybudowania obiektu? Byłoby super…

2

Odp: Z jaką firmą warto budować dom?

Zerknij sobie na stronę http://proekoart.biz/oferta/ – mają tam fajną ofertę.;) przy wyborze firmy zawsze zwracam uwagę przede wszystkim na doświadczenie, wiedzę, technologie, z jakich korzysta. czy są nowoczesne, czy starodawne, czy w pełni wykorzystuje swoje możliwości. Poza tym akurat ten producent naprawdę pomaga na wszystkich etapach inwestycji.;) to ważne, bo jeśli chodzi o domy szkieletowe na pewno przydaje się trochę fachowej rady i doświadczenia.

3

Odp: Z jaką firmą warto budować dom?

technologie energooszczędne są świetne, szczerze polecam. Nie sądziłam, że można tak oszczędzić na rachunkach na ogrzewanie. A jeśli chodzi o wybranie firmy to bardzo ważna jest kontaktowość. Jeśli pracownicy chętnie i wyczerpująco odpowiadają na Twoje pytania to dobry znak, jeśli nie i są poirytowani lepiej ich sobie odpuścić.;) stosunek do klienta wiele mówi o firmie, nieraz już się o tym zdążyłam przekonać…;)