1

Temat: Czy wykonywaliście regenerację tylnej belki w samochodzie?

Będąc niedawno u mechanika, dowiedziałem się, że moje auto potrzebuje regeneracji tylnej belki. Ten mechanik jednak nie wykonuje tego typu prac. Powiedział mi żebym udał się do większego serwisu, gdzie tego rodzaju usługi wykonuje się rutynowo. A czy w Waszych autach również był problem z tylną belką?

2

Odp: Czy wykonywaliście regenerację tylnej belki w samochodzie?

Ja nie miałem problemu z tylną belką, bo w moim samochodzie nie ma takiego elementu konstrukcyjnego. Z tego co się orientuję tylna belka to element zawieszenia, który występuje przede wszystkim w autach produkcji francuskiej.

3

no ja posiadam właśnie auto wyprodukowane we Francji i niedawno wykonywałem naprawę tylnej belki w Poznaniu w sprawdzonym serwisie samochodowym. mechanicy zabezpieczyli belkę w moim aucie przed korozją i teraz auto jeździ bardzo dobrze. zgłosiłem się do nich w pore, bo powiedzieli, ze jeszcze trochę i konieczna byłaby wymiana tylnej belki.

4

Możliwe, że u mnie też trzeba będzie tylną belkę jednak wymienić. Wszystkiego dowiem się, gdy przyjade do warsztatu, w którym umówiłem się najpierw na dokładną diagnozę mojego samochodu. Po precyzyjnym zdiagnozowaniu problemu pracownicy tego warsztatu mają oszacować koszt naprawy. Obiecali, ze postarają się naprawić moje auto jak najszybciej, gdyż wspomniałem im, że zalezy mi na szybkim odbiorze sprawnego już samochodu.