1

Temat: Czy budowa obory wymaga projektu?

Chcialem Was zapytać, czy budynki typu obora też muszą być projektowane, czy można je stawiać jak się chcę. Mam kilku znajomych, któzy budowali w ten właśnie sposób i obawiam się, że to była z ich strony samowola budowlana.

2

Odp: Czy budowa obory wymaga projektu?

Na pewno była to samowola budowlana. Lepiej nie robić tego w ten sposób, bo to niezgodne z prawem. Zdecydowanie lepiej jest postawić na pewny budynek, który zaprojektują i wzniosą specjaliści. Nie trzeba się wtedy martwić zarówno o sam proces budowy, jak i późniejsze użytkowanie.

3

Kto jeszcze sobie pozwala na takie rzecy. Ja ostatnio budowałam oborę z firmę solidhale.pl i nie tylko wykończyli mój budynek, ale także zaprojektowali go od podstaw. Projekt jest niezbędny, jeśli człowiek myśli o logicznym prowadzeniu swoje biznesu, bo rolnictwo jest przecież biznesem.

4

Biznesem jak się patrzy...

5

Ja widziałem ostatnio tutaj http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … cze/obory/ ich propozycje i ciekawie to wygląda. Budowa obory z takim specjalistą to tylk oformalność, bo generalnie całościom spraw organizacyjnych zajmuej się wykonawca.

6

Z taką oborą to można zwiększać produkcje rolną każdego roku. Zwierzeta bedą miały solidne podstawy do tego by rosnać i bezpiecznie się chować na rzecz przyszłych zysków właściciela smile)))