1

Temat: Czy komoda sosnowa jest odpowiednia do salonu?

Siemanko, tak jak w temacie chciałabym kupić komodę do pokoju dziennego i zastanawiam się co muszę wziąć pod uwagę, żeby nie zaburzyć gotowej aranżacji. Pokój jest utrzymany w nowoczesnym stylu dosyć minimalistycznym. W kolorach czerni bieli oraz szarości.

2

Odp: Czy komoda sosnowa jest odpowiednia do salonu?

Najpierw ustal miejsce, w którym ma się znajdować ta komoda sosnowa. spróbuj sobie wyobrazić czy kolorystycznie będzie pasować. Moim zdaniem akcent drewniany nada przestrzeni wytworności. Musisz zmierzyć przestrzeń. Komoda nie może być ani za duża ani za mała. Zmierz tez inne meble by wszystko zachowało proporcje. Różnych wymiarów komody z sosny znajdziesz tutaj  http://meblex-rawicz.pl/category/komody. Nie zapomnij o sprawdzeniu głębokości szuflad. Komoda musi się swobodnie otwierać.

3

Odp: Czy komoda sosnowa jest odpowiednia do salonu?

Sosna doskonale pasuje do czerni i bieli. W sklepie Meblex znajdziesz nowoczesne drewniane meble. Komoda sosnowa będzie się pięknie komponować w minimalistycznej przestrzeni. Prostota kolorów i elegancja drewna to doskonałe połączenie. tylko pamiętaj o wolnej przestrzeni. Musisz zostawić około trzydzieści, dwadzieścia pięć centymetrów wolnego miejsca.

4

Odp: Czy komoda sosnowa jest odpowiednia do salonu?

Ok., o tym wolnym miejscu, to musze pamiętać. Chciałam wziąć coś tak na oko, ale po waszych radach jednak dokładnie zmierzę cały pokój.