Temat: Znacie warsztat, w którym warto zlecić renowację lakieru?

Czołem, nie mam forsy na przemalowanie całego samochodu, słyszałem, ze całkiem niezłe efekty daje renowacja lakieru – znacie warsztat do ktrego warto oddać bryczkę?

2

Odp: Znacie warsztat, w którym warto zlecić renowację lakieru?

Znam, jeśli jesteś z Poznania albo okolic, to fajna firma która nie tylko renowacja sie zajmuje, kompleksowo sprząta wnętrza, zabezpiecza plastiki, felgi dobrze czyści, no sporo robi.

3

No Poznań mógłby byc, czemu nie, co prawda nie mieszkam w mieście, ale często bywam, mam tam różne sprawy do załatwienia. Co to za firma?

4

A słyszałeś o Diamond Car Detailing? To naprawde fajna firma, mają kupę lat doświadczenia, dużo robią oprócz renowacji lakieru, ceny też są ok., http://www.diamondcardetailing.pl/renow … kieru.html tu masz link, sprawdź sobie co piszą o renowacji, przekonasz się ze warto. Ja byłem i jestem bardzo zadowolony, jeszcze nie raz wróce do nich po różne usługi. O, mają fajną opcje czyszczenia felg i polerowania lamp, ceny naprawdę nei są zabójcze jak w innych firmach.

5

No firma wyglada nieźle, mają całkiem całkiem ofertę, chyba mnie przekonałeś. A słuchaj, dają rabaty jak się cześciej do niech przyjeżdża? Wiesz, stały klinet itp.

6

O rabatach nie wiem, ale musiałbyś zapytać.

7

Dzięki za podpowiedź, chyba tam pojadę, dzięki.

8

Spoko, powodzenia.

9

Pozdro, dzięki.