Temat: Pokaz iluzji w Warszawie

Cześć wam. Szukam kogoś kto przeprowadziłby pokaz magii w Warszawie. Nie szukam kogoś bez doświadczenia. Chciałabym, aby był to artysta z prawdziwego zdarzenia, który wie jak zainteresować publiczność, a nie tylko udaje, że wie, co robi. Możecie kogoś polecić?

2

Odp: Pokaz iluzji w Warszawie

Witam. Ja też kiedyś szukałem takiej osoby. Sądzę, że najlepszy byłby iluzjonista Mariusz Czajka. Znajomi go zachwalali, gdy byli na imprezie firmowej z jego udziałem. Robił wrażenie.

3

Hej. Ja nie miałem okazji niestety brać udziału w takiej imprezie z iluzjonistą, a chciałbym. Mogę się wprosić? big_smile

4

Dzień dobry. Sądzę, że magia na imprezie to super atrakcja. Coś takiego robi wrażenie, zwłaszcza profesjonalny pokaz iluzji Warszawa to miasto, które odwiedza wcześniej wspomniany pan Czajka, co możecie zobaczyć na jego stronie http://mariuszczajka.pl/. Jak łatwo zauważyć odwiedza także Kraków, Bydgoszcz, Łódź i wiele innych miejsc. Moja opinia o nim jest taka- to zawodowiec i doskonale wie co robi. To się ceni, a pasja bije od niego na dzień dobry. Dlatego polecam. Pozdrawiam serdecznie.

5

ja też go polecam